УФ-стерилізатор для ставка AquaKing Red Label RVS JUVC80W (20000 л/год, для ставка до 80000л)
УФ-стерилізатор AquaKing Red Label RVS JUVC80W корпус якого виготовлено з нержавіючої сталі марки AISI 304, призначений для інтенсивного очищення води в садових ставках і водоймах до 80000л.
Монтується в систему фільтрації, яка складається з фільтра, стерилізатора, насоса.
Принцип роботи пристрою полягає в тому, що вода з водойми за допомогою насоса подається на стерилізатор і потрапляє під ультрафіолетове випромінювання, в процесі чого всі хвороботворні бактерії, віруси, зелені водорості знищуються .
Після чого ми одержуємо воду, яка є абсолютно нешкідливою для корисних бактерій, рослин і риб.
Пристрій пристосований до роботи в безперервному режимі.
У стерилізатор для ставка AquaKing Red Label RVS JUVC40W вбудована лампа Philips T5 UVC.
Вбудована лампа Philips T5 UVC забезпечує короткохвильове випромінювання UV-C з максимальною довжиною хвилі 253,7 нм.
Ця висока доза опромінення забезпечує знищення грибків, бактерій і мікробів без використання шкідливих хімічних речовин.
Внутрішня частина корпусу з полірованої нержавіючої сталі забезпечує практично повну відсутність забруднення всередині, а завдяки відображенню забезпечує на 35% більше світлового потоку.
Плаваючі водорості руйнуються ультрафіолетовим випромінюванням, в результаті чого виходить кришталево чиста вода в ставку.
Хлор та інші хімічні речовини знижуються на 80%.
Дуже великий корпус з прямою муфтою на нижній стороні забезпечує більший потік і меншу втрату тиску.
Муфти забезпечують дуже просту установку і можливість установки на 360°.
Переваги стерилізатора AquaKing Red Label RVS JUVC80W:
- УФ лампа Philips, яка відрізняється більш тривалою і ефективною роботою;
- великий діаметр корпусу (90мм) для оптимального впливу УФ променів;
- міцний корпус товщиною 2,0 мм;
- на виході підключення "напряму", що зменшує опір потоку;
з'єднання 63 мм, що також сприяє мінімальним втратам тиску потоку води;
- збільшення ефективності роботи стерилізатора на 35% за рахунок матеріалу корпусу (нержавіюча сталь), який здатний відбивати промені від корпусу і повертати їх на повторну обробку.
У зв'язку з тим, що з часом ефективність роботи лампи зменшується, проводити заміну ультрафіолетової лампи потрібно кожні 8000 робочих годин.
Використовувати УФ-стерилізатор для ставка AquaKing Red Label RVS JUVC40W потрібно тільки з прудовыми насосами!
Підключаючи до мережі стерилізатор потрібно використовувати стабілізатор напруги!
Основні | |
---|---|
Виробник | Aquaking |
Країна виробник | Нідерланди |
Тип | УФ стерилізатори ставкові |
Стан | Новий |
УФ-стерилізатори для ставків і водойм | |
Потужність УФ-лампи: | 80 Вт |
Номінальна напруга: | 230 В / 50 Гц |
Рекомендована продуктивність насоса: | 20000 л/год |
Для ставків макс. до: | 80000 л |
Для ставків з рибою: | 20000 л |
Робочий тиск: | 2,00 Бар |
Габарити (Діам. х В): | 105 х 970 мм |
Вихідні штуцери: | 63 мм |
Вхідні штуцери: | 63 мм |
Матеріал: | нержавіюча сталь |
- Ціна: 11 280 ₴